YENİ NESİL HALI


Türkiye’nin yeni öncü halı markası CRAFT, son teknoloji baskı halılarıyla eviniz de farklı bir nefes…

Halı, vizyonunuza ilham veren yumuşak dokulu geçişler, kişiliğinizi yansıtan alanlar ve mekanlar yaratır.

CRAFT ‘da hayallerinizin tasarımında size yardımcı olmayı bekleyen halı tutkunu yaratıcılarımız var. Yaratıcı ruhumuzun ve sorgulayıcı zihinlerimizin yanı sıra son teknoloji dijital görüntü ve grafik işleme araçları ile evinize yeni dokunuşlar getiriyoruz.

CRAFT da halı, üretimi ve ürün geliştirme işlemlerinin tüm alanlarında uzman bir ekip, halı üretiminiz için kişiye özel, yenilikçi çözümlerin detaylandırılması için çalışıyor. Dijital baskıdaki en son teknoloji, endüstrinin hayal ettiğinin çok ötesinde dokuda, tonlarda ve renklerde elde eden en yeni ürün halıları size sunuyor. Renkli baskı ve renk yönetimimizdeki teknolojik liderliğimiz, neredeyse istenen her renk kombinasyonunu en yüksek hassasiyet ve renk parlaklığı ile elde etmemizi sağlıyor.

CRAFT binlerce desen ve renk tasarımlarında ürettiği halıyı, kalite, estetik ve fiyat avantajlarıyla tüketiciye sunuyor. Desen departmanımızda ise; halıların desen ve renk tasarımları, uzman tasarımcılarımızla tasarlanıyor. Hayal edebileceğiniz her deseni ve dokuyu halıya dönüştürebiliriz. Fikirleriniz, tasarımlarınız ve istediğiniz renkler akla gelebilecek her tonda yenilik CRAFT da.

Birbirinden farklı renk, desen ve model ile eviniz de sizde CRAFT ile fark yaratın.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.